BRANDLOGIN kurumların tüm yönetim fonksiyonlarında hizmet sunan ve bu yönde kurumsal yapılanmalarını sağlayan bir yönetim danışmanlığı şirketidir.

 

2008 yılında kurumlara ve bireylere özgün çözümler üretmek, eğitim ve gelişimlerini desteklemek, firmalara muhtelif konularda danışmanlıklar gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur. Gerek eğitimlerimiz, gerekse danışmanlık hizmetlerimiz, her kurumun ihtiyacına özel olarak verilmekte olup, eğitmen ve danışmanlarımızın her biri kendi alanlarında deneyimli, profesyonel kariyere sahip kişilerden oluşmaktadır.

 

BRANDLOGIN Academy ise onun, kişisel ve yönetsel gelişim akademisidir.

Şirket Yönetimi

 

Firmamız Branlogin’i uzun yıllardır sektörde faaliyet gösterdikten sonra, çağdaşlık, dürüstlük ilkelerini esas alarak, eğitimin en önemli başlangıç olduğu prensibinden yola çıkarak 2008 yılında İstanbul’da kurduk. Profesyonellik anlayışı içinde; doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden tüm çalışanları ile kenetlenmiş, büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bünyesine dahil olan her yeni proje ile hizmet ağımızı geliştirmekte farklı sektörlerdeki müşterilerimize daha fazla kaliteli hizmet verebilmenin yollarını aramaktayız.

 

Firmamız tecrübeli kadrosu, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen hizmet seçenekleri ile faaliyet gösterdiği sektörun en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. BRANDLOGIN vermiş olduğu tüm hizmetlerde, gösterdiği gayret, hassas çalışma düzeni ve servis kalite anlayışı ilgili bir çok kişi ve kuruluşların takdirlerini kazanmıştır. Sektörümüzde oluşturduğumuz bugünkü güçlü konumumuzun ana nedeni bu anlayıştır.

 

Brandlogin olarak , hizmet verdiğimiz kurum, kuruluş ve kişileri tam anlamıyla memnun etmekteyiz. Çağın gerektirdiği sektördeki yenilikleri takip ederek ülkemize taşımak, en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Amacımız; şirketimizi sektörünün parlayan yıldızı konumuna getirerek sağlam temeller üzerinde gelecek yıllara taşımaktır.

 

Kurucu Genel Müdür

Murat VURAL

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Copyright © 2008-2018 Brandlogin All Rights Reserved